| Merknaam: | Horizontal Quenching Machine |
| Modelnummer: | ORD-1500mm |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakkingsdetails: | Export Wooden Boxes |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, T/T, D/P, D/A, L/C |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Model | ORD-1500MM |
| Koelsysteem | Waterkoelsysteem |
| Lengte werkstuk | 1500 mm |
| Verwarmingsprincipe | Contactloze verwarming |
| Verwarmingsmaterialen | Stalen staaf / assen / tandwielen / assen |
| Kleur | Wit/blauw als uw verzoek |
| Functie | Hoge efficiëntie |
| Koelmethode | Water- of olieblussing |
| Frequentiebereik | 10 KHz - 400 KHz |
| Stroom | 80 kW - 200 kW |