| Merknaam: | OURUIDA |
| Modelnummer: | Dsp-35KW |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 4000 |
| Verpakkingsdetails: | Export houten dozen |
| Betalingsvoorwaarden: | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
| Type | DSP-35KW |
|---|---|
| Werkvermogen | 3*380v/415v/440v/480v 50-60hz |
| Bedrijfsspanningsbereik | 340-430V AC |
| Uitgangsvermogen | 35KW |
| Ingangsstroom | 53A |
| Wisselende Frequentie | 15-35khz |
| Timing (Verwarmen/Vasthouden/Koelen) | 1-9999S |
| Verwarmingssecties | 8 Secties |
| Watertemperatuurbescherming | 40°C |
| Duty Cycle | 100% (40°C kamertemperatuur) |
| Gewicht | 50KG |
| Afmetingen | 620*320*500MM |