| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 1 |
| Verpakkingsdetails: | vouw Houten doos |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Type | HF-40AB |
|---|---|
| Werkvermogen | 3*380v/415v/440v/480v 50-60Hz |
| Werkspanningsbereik | 340-430V wisselstroom |
| Uitgangsvermogen | 40 kW |
| Invoerstroom | 40A |
| Fluctuerende frequentie | 30-80 kHz |
| Timing (verwarmingstijd, vasthoudingstijd, koeltijd) | 1-99S |
| Koelwaterstroom | 0.15 Mpa 10L/min. |
| Watertemperatuurbeschermingspunt | 40°C |
| Werkcyclus | 100% (40°C kamertemperatuur) |
| Gewicht | Hoofdonderdelen: 42kg, Transformer: 32kg |
| Grootte | Hoofdonderdelen: 640*280*550mm, Transformer: 510*260*410mm |