| Type | DSP-120KW |
| Werkvermogen | 3*380v/415v/440v/480v 50-60hz |
| Bereik van bedrijfsspanning | 340-430V AC |
| Uitgangsvermogen | 120KW |
| Ingangsstroom | 180A |
| Fluctuerende frequentie | 10-40khz |
| Timing (Verwarmingstijd, Houdtijd, Afkoeltijd) | 1-9999S |
| Debiet koelwater | 0.15 Mpa 25L/Min |
| Beschermingspunt watertemperatuur | 40 graden Celsius |
| Bedrijfsduur | 100% (40 graden kamertemperatuur) |
| Gewicht | Hoofdcomponenten:155Kg Transformator:127kg |
| Afmetingen | Hoofdcomponenten:800*600*1000MM Transformator: 650*450*600MM |