| Merknaam: | OURUIDA |
| Modelnummer: | SF-40KW |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 3000 |
| Verpakkingsdetails: | Exporteer houten doosverpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | Western Union, T/T, L/C, D/A, MoneyGram |
| Type | MF-D-40KW |
| Werkvermogen | 3*380v/415v/440v/480v 50-60hz |
| Werkspanningsbereik | 340-430V wisselstroom |
| Uitgangsvermogen | 40 kW |
| Invoerstroom | 60A |
| Fluctuerende frequentie | 8-25 kHz |
| Tijdregeling | 0.1-9999S (verwarmingstijd, vasthoudingstijd, koeltijd) |
| Koelwaterstroom | 0.2Mpa 9L/min. |
| Bescherming tegen watertemperatuur | 40°C |
| Werkcyclus | 100% (bij kamertemperatuur 40°C) |
| Gewicht | Hoofdonderdelen: 55kg, Transformer: 45kg |
| Afmetingen | Hoofdonderdelen: 675*325*650MM, Transformer: 530*300*475MM |