440V HF-80KW High Frequency Induction Heating Machine met flexibele aansluiting:
Kenmerken:
1Het contactloze verwarmen is het grootste kenmerk van de inductieverwarming.
2Kleine grootte, licht gewicht, gemakkelijk te bedienen, geen professionele persoon nodig om het te bedienen.
3Hoogfrequente, hoge snelheid verwarming, goed voor het blussen, verharden, solderen enzovoort!
4.De temperatuur is gemakkelijk te regelen en automatische controle te realiseren. Het kan de consistentie van de kwaliteit van het product te garanderen en verborgen gevaren veroorzaakt door de mens te vermijden.
5De machine heeft een isolatie transformator, uitgangsspanning is veilig spanning lager dan 36V. Alle veilig om onze machine te bedienen.
6.• Infineon IGBT-module en inverterende technologieën van de derde generatie zijn gebruikt; hogere betrouwbaarheid en lagere onderhoudskosten.
7. 100% werkcyclus, continu werken is toegestaan bij maximaal vermogen.
8Energiebesparing tot 20-30% in vergelijking met SCR-machine.
9. Soft Switch Technology en een perfect beschermingssysteem (oververhitting, overstroom, onderspanning, overspanning, fasefout, gebrek aan water) verbeteren de betrouwbaarheid.![]()
![]()
Voordeel:
1. Snel leveren, we hebben goederen in onze voorraad, binnen 1-2 dagen kunnen de goederen naar u verzenden!
2. 23 jaar ervaring op dit gebied, CE-certificeerd, hoge kwaliteit en stabiele prestaties!
3. 20-30% energiebesparing in vergelijking met SCR machine!
4Garantieperiode: binnen 18 maanden na levering, 12 maanden na ontvangst.
5. 24 uur*7 dagen Online Service, kan het probleem op tijd oplossen.
6Binnen de garantie zijn alle onderdelen gratis voor de klant voor kwaliteitsproblemen.
Toepassing:
1. Warmtebehandeling Alle soorten metaal, bijvoorbeeld as, tandwiel, buis enzovoort!
2- Soldering van koper en koperen armaturen, Soldering van koper met koperen plaat, Soldering van koper met SS Soldering van aluminium met aluminium.
3. Verzilvering van alle soorten metaal, S.S. / Koper / Aluminiumpijp en Plate, Strip Online Verzilvering
4Warm smeden voor koperen en messing, warm smeden voor staalstaven en staalplaten.
5. Smelten van goud, zilver, platinum, roestvrij staal, staal, ijzer, aluminium, zink en alle soorten metalen.![]()
![]()
Parameter:
| Tipe | HF-80AB |
| ■ Werkkracht | 3*380v/415v/440v/480v 50-60hz |
| De bandbreedte van de werkspanning | Â 340-430V wisselstroom |
| Â Uitgangsvermogen | Â 80 kW |
| Invoerstroom | Â 75A |
| Â Fluctuerende frequentie | 30-80 kHz |
| Tijdstip (verwarmingstijd, retentietijd, koeltijd) | Â 1-99S |
| Â De doorstroming van koelwater | Â 0,15 Mpa 11L/min |
| Â Watertemperatuurbeschermingspunt | 40 graden. |
| De werkcyclus | 100% (40 graden kamertemperatuur) |
| Â Gewicht | De hoofdonderdelen: 55 kg. De transformator: 51 kg. |
| Afmetingen | Hoofdonderdelen:640*280*550MM Transformer: 510*260*410MM |