| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 1 |
IGBT hoogfrequente inductieverwarmingsmachine met 1,5M/2M coaxkabel voor het verwarmen van metalen
Inductieverwarmingsmachine:![]()
![]()
Voordeel:
1 Meer dan tien jaar ervaring, stabiele en goede prestaties
2 CE-gecertificeerd
3 Samengewerkt met CHOW TAI FOOKS,Matsushita,Foxconn,Media, Gree en ZHIGAO Airconditioner.
4 Geschikt voor een breed scala aan toepassingen, zoals verwarmen, harden, smeden, smelten, solderen enzovoort.
Belangrijkste kenmerken:
1 Siemens IGBT-module en omvormertechnologieën van de derde generatie zijn gebruikt; Hogere betrouwbaarheid en lagere onderhoudskosten.
2 100% inschakelduur, continu werken is toegestaan bij maximale vermogensafgifte.
3 Weergave van verwarmingsvermogen en verwarmingsstroom en oscillatiefrequentie;
4 Eenvoudig te installeren, installatie kan zeer eenvoudig door een onervaren persoon worden uitgevoerd;
5 Lichtgewicht
7 Voordelen van het model met timer: Het vermogen en de bedrijfstijd van de verwarmingsperiode en de retentieperiode kunnen respectievelijk worden ingesteld, om een eenvoudige verwarmingscurve te realiseren, dit model wordt aanbevolen voor batchproductie om de herhaalbaarheid te verbeteren;
| Â Type | HF-25AB/25A |
|  Werkvermogen |  3*380v/415v/440v/480v 50-60hz |
| Â Het bereik van de bedrijfsspanning | Â 340-430V AC |
| Â Uitgangsvermogen | Â 25KW |
| Â Ingangsstroom | Â 25A |
| Â Fluctuerende frequentie | Â 30-80khz |
| Â Timing (Verwarmingstijd, Retentietijd, Afkoeltijd) | Â 1-99S |
| Â De stroomsnelheid van koelwater | Â 0,15 Mpa 9L/Min |
| Â Beschermingspunt watertemperatuur | Â 40 graden Celsius |
| Â Inschakelduur | Â 100% (40 graden kamertemperatuur) |
| Â Gewicht | Â Hoofdunit: 42Kg |
|  Afmetingen | Hoofdunit: 640*280*550mm  |