| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 1 |
■ warm verkochte hoogfrequente inductieverwarmingsapparatuur voor legering, lassen, smeden, warmtebehandeling (HF-25KW)
Inductieverwarmingsmachine![]()
![]()
Voordeel:
1 Meer dan tien jaar ervaring,stabiele en goede prestaties
2 CE-gecertificeerd
3 Gekoppeld met Chow Tai Fooks,Matsushita,Foxconn,Media, Gree.Een 6e ZHIGAO airconditioner.
4 Geschikt voor een groot bereik, verwarming, afzuigen, smeden, smelten, verkopen enzovoort.
Hoofdkenmerken:
1 Siemens IGBT-module en inverterende technologieën van de derde generatie zijn gebruikt; hogere betrouwbaarheid en lagere onderhoudskosten.
2 100% werkcyclus, continu werken is toegestaan bij maximaal vermogen.
3 weergave van het verwarmingsvermogen en de verwarmingsstroom en de oscillerende frequentie;
De installatie is eenvoudig en kan door een niet-professionele persoon gemakkelijk worden uitgevoerd.
Lichte gewicht
7 Voordelen van het model met timer: het vermogen en de werktijd van de verwarmingstijd en de vasthoudingstijd kunnen respectievelijk vooraf worden ingesteld om een eenvoudige verwarmingscurve te realiseren,Dit model wordt voorgesteld voor batchproductie om de herhaalbaarheid te verbeteren.;
| Tipe | HF-25AB/25A |
| ■ Werkkracht | 3*380v/415v/440v/480v 50-60hz |
| De bandbreedte van de werkspanning | Â 340-430V wisselstroom |
| Â Uitgangsvermogen | 25 kW |
| Invoerstroom | Â 25A |
| Â Fluctuerende frequentie | 30-80 kHz |
| Tijdstip (verwarmingstijd, retentietijd, koeltijd) | Â 1-99S |
| Â De doorstroming van koelwater | Â 0,15 Mpa 9L/Min |
| Â Watertemperatuurbeschermingspunt | 40 graden. |
| De werkcyclus | 100% (40 graden kamertemperatuur) |
| Â Gewicht | Hoofdonderdelen: 42 kg |
| Afmetingen | Hoofdonderdelen:640*280*550mm - Ja. |