| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 600 |
| Â Type | HF-15AB/15A |
|  Werkvermogen |  eenfasig 220v 50-60hz |
| Â Het bereik van de bedrijfsspanning | Â 180-250V AC |
| Â Uitgangsvermogen | Â 15KW |
| Â Ingangsstroom | Â 36A |
| Â Fluctuerende frequentie | Â 30-100khz |
| Â Timing (Verwarmingstijd, retentietijd, koeltijd) | Â 1-99S |
| Â De stroomsnelheid van koelwater | Â 0,15 Mpa 7,6 L/min |
| Â Beschermingspunt watertemperatuur | Â 40 graden Celsius |
| Â Inschakelduur | Â 100% (40 graden kamertemperatuur) |
| Â Gewicht | Â Hoofdcomponenten: 35Kg |
|  Afmetingen | Hoofdcomponenten: 640*280*550mm  |