| Â Type | HF-15AB/15A |
|  Werkvermogen |  eenfasig 220v 50-60hz |
| Â Het bereik van de bedrijfsspanning | Â 180-250V AC |
| Â Uitgangsvermogen | Â 15KW |
| Â Ingangsstroom | Â 36A |
| Â Fluctuerende frequentie | Â 30-100khz |
| Â Timing (Verwarmingstijd, Retentietijd, Koeltijd) | Â 1-99S |
| Â De stroomsnelheid van koelwater | Â 0.15 Mpa 7.6L/Min |
| Â Beschermingspunt watertemperatuur | Â 40 graden Celsius |
| Â Bedrijfsduur | Â 100% (40 graden kamertemperatuur) |
| Â Gewicht | Â Hoofdcomponenten: 35Kg |
|  Afmetingen | Hoofdcomponenten: 640*280*550mm  |