IGBT Draagbare Hoge Frequentie Inductieverwarming Apparatuur HF-40KW met 2m flexibele aansluiting en 5m kabel:![]()
Voordeel:
1 Meer dan 21 jaar ervaring, stabiele en goede prestaties
2 CE-gecertificeerd
3 Samengewerkt met CHOW TAI FOOKS,Matsushita,Foxconn,Media, Greeen ZHIGAO Airconditioner.
4 Geschikt voor een breed scala aan toepassingen, verwarmen, harden, smeden, smelten, solderen enzovoort.
5 2 Transformatorverhoudingen meer opties voor aansluiting van de inductiespoel
6 Coaxiale Aansluiting Flexibel, kan de flexibele aansluiting hanteren om het werkstuk te bewerken dat een normale spoel niet kan bereiken.
Belangrijkste kenmerken:1 Siemens IGBT-module en Invertertechnologieën van de derde generatie zijn gebruikt; Hogere betrouwbaarheid en lagere onderhoudskosten.
2 100% Bedrijfsduur, continu werken is toegestaan bij maximale uitgangsvermogen.
3 Weergave van verwarmingsvermogen en verwarmingsstroom en oscillatiefrequentie;
4 Eenvoudig te installeren, Installatie kan zeer eenvoudig door een onervaren persoon worden uitgevoerd;
5 Lichtgewicht
7 Voordelen van het model met timer: Het vermogen en de bedrijfstijd van de verwarmingsperiode en de retentieperiode kunnen respectievelijk worden ingesteld, om een eenvoudige verwarmingscurve te realiseren, dit model wordt aanbevolen voor batchproductie om de herhaalbaarheid te verbeteren;
Verpakkingsfoto's:![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Type | HF-40KW |
| Werkvermogen | 3*380v/415v/440v/480v 50-60hz |
| Het bereik van de bedrijfsspanning | 340-430V AC |
| Uitgangsvermogen | 40KW |
| Ingangsstroom | 40A |
| Fluctuerende frequentie | 30-80khz |
| Timing (Verwarmingstijd, Retentietijd, Koeltijd) | 1-99S |
| De stroomsnelheid van koelwater | 0.15 Mpa 9L/Min |
| Beschermingspunt watertemperatuur | 40 graden Celsius |
| Bedrijfsduur | 100% (40 graden kamertemperatuur) |
| Gewicht | Hoofdunit: 32Kg + 28KG |
| Afmeting | Hoofdunit: 560*230*480mm Transformatorunit: 460*265*440MM |