Inductieverwarming Machine:Â
Voordeel:Â
1 Meer dan 21 jaar ervaring, stabiele en goede prestaties
2 CE-gecertificeerd
3 Samengewerkt met CHOW TAI FOOKS, Matsushita, Foxconn, Media, Gree a6ND ZHIGAO Airconditioner.Â
4 Geschikt voor een breed scala, verwarming, quenching, smeden, smelten, solderen enzovoort.Â
5 Eén hoofdonderdeel komt overeen met twee transformatoren, gebruik de schakelaar om te regelen welke transformator werkt, welke is voorbereid, bespaart tijd, verbetert de werkefficiëntie.Â
6 Elke transformator heeft twee transformatorverhoudingen, wat goed is voor het aansluiten van verschillende inductiespoelen om verschillende werkstukken te bewerken.Â
Belangrijkste kenmerken:Â
1 Siemens IGBT-module en invertertechnologieën van de derde generatie zijn gebruikt; Hogere betrouwbaarheid en lagere onderhoudskosten.Â
2 100% inschakelduur, continu werken is toegestaan bij maximale vermogensafgifte.Â
3 Weergave van verwarmingsvermogen en verwarmingsstroom en oscillatiefrequentie;Â
4 Eenvoudig te installeren, installatie kan zeer eenvoudig door een onervaren persoon worden gedaan;Â
5 Lichtgewicht
6 Voordelen van het model met timer: Het vermogen en de bedrijfstijd van de verwarmingsperiode en de retentieperiode kunnen respectievelijk worden ingesteld, om een eenvoudige verwarmingscurve te realiseren, dit model wordt voorgesteld voor batchproductie om de herhaalbaarheid te verbeteren;Â
7 Constante stroom of constant vermogen status kan dienovereenkomstig worden geselecteerd om een hogere verwarmingsefficiëntie te bereiken;Â ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Â
| Type | HF-15AB/15A |
| Werkvermogen | 220v enkele fase 50-60hz |
| Het bereik van de bedrijfsspanning | 340-430AC |
| Uitgangsvermogen | 15KW |
| Ingangsstroom | 36A |
| Fluctuerende frequentie | 30-100khz |
| Timing (Verwarmingstijd, Retentietijd, Afkoeltijd) | 1-99S |
| De stroomsnelheid van koelwater | 0.15 Mpa 7.6L/Min |
| Water temperatuur beveiligingspunt | 40graden Celsius |
| Inschakelduur | 100% (40graden kamertemperatuur) |
| Gewicht | 35Kg |
| Grootte | 640*280*550mm |