Inductieverwarming:![]()
![]()
1- Ja.Voorpaneel gebruik van de LCD Touch Screen, Sleutel en Power Switch, allemaal digitaal display, kan gebruik maken van Switch Signal ((Elektrische frequentie signaal) om de machine te starten en te stoppen,en het beheer van het vermogen via PLC. RS232 of RS485 zijn opties. Â Visual Human-computer Interface maakt de gebruiker zich intiemer en intuïtiever voelen.Het heeft een sterkere en flexibelere matching mogelijkheid met robots, diverse automatiseringsapparatuur en afstandsbediening (onbemande) apparaten.
2 Inductieverwarmingsmachine hebben afstandsbedieningsfunctie en nemen digitale schakelbesturing aan, de stroomregeling kan worden ingesteld van 0% tot 100% resolutie,en digitale PID-temperatuurscontrolemodule kan worden geconfigureerd om de streeftemperatuur van de smeltkroes automatisch in te stellen (infraroodtemperatuurmeting of thermocouple-temperatuurmeting)De nauwkeurigheid van de temperatuurregeling is + 1 °C voor de regeling van het vermogen in het verwarmingsproces.
3 Er zijn 5 werkende modellen, handmatig, timer, temperatuur, constante temperatuur, sectie verwarming model.
1) Handmatig, in- en stop in de schakelaar
2 ) Timer, instellen van de verwarmingstijd, na het bereiken van de verwarmingstijd, dan stoppen.
Vaste temperatuur: Stel de verwarmingstemperatuur in die we nodig hebben, wanneer de temperatuur bereikt die we nodig hebben, stop dan de machine.
3) Constante temperatuur: instel de verwarming automatisch om het werkstuk op dezelfde temperatuur te houden.
4) sectie Verwarmingsmodel, er zijn 8 ((S1-S8) opties, elke sectie kan de verwarmingscapaciteit, timer, temperatuur of constante temperatuurtemperatuur instellen, temperatuur of constante temperatuur kan gewoon een kiezen.Vermogen als 0 betekent geen behoefte aan verwarming, zet de parameter die je moet instellen, als niet kies die functie dan tonen "--
5) Er zijn 9 (P1-P9) programma's, die 9 verschillende werkstukken in de machine kunnen onthouden en programma's kunnen selecteren door op P(P1-P9) te klikken.U kunt de programma's (P1-P9) kiezen om snel te werken.
Voordeel:
1 Meer dan 19 jaar ervaring, stabiele en goede prestaties
2 CE-gecertificeerd
3 Gekookt met Chow Tai Fooks,Matsushita,Foxconn.Media, Griekenland enZHIGAO airconditioner.
4 Geschikt voor een groot aantal toepassingen, zoals verwarming, afzuigen, smeden, smelten, verkopen enz.
5 ÂMet de geheugenfunctie kan 9 verschillende werkstukdatums in deze machine worden opgeslagen, waardoor veel tijd wordt bespaard om snel te werken.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Type | HF-15AB/15A |
| Werkvermogen | 220v eenvoudige fase 50-60hz |
| Het bereik van de werkspanning | 340-430AC |
| Uitgangsvermogen | 15 kW |
| Inlaatstroom | 36A |
| Fluctuerende frequentie | 30-100 kHz |
| Timing (verwarmingstijd, vasthoudingstijd, koeltijd) | 1-99S |
| De doorstroming van koelwater | 0.15 Mpa 7,6 L/Min. |
| Watertemperatuurbeschermingspunt | 40 graden. |
| Werkcyclus | 100% (40 graden kamertemperatuur) |
| Gewicht | 35 kg |
| Grootte | 640*280*550 mm |
| Type | HF-15AB/15A |
| Werkvermogen | 220v eenvoudige fase 3*380v/415v/440v/480v 50-60hz |
| Het bereik van de werkspanning | 340-430AC |
| Uitgangsvermogen | 15 kW |
| Inlaatstroom | 13A |
| Fluctuerende frequentie | 30-100 kHz |
| Timing (verwarmingstijd, vasthoudingstijd, koeltijd) | 1-99S |
| De doorstroming van koelwater | 0.15 Mpa 7,6 L/Min. |
| Watertemperatuurbeschermingspunt | 40 graden. |
| Werkcyclus | 100% (40 graden kamertemperatuur) |
| Gewicht | 35 kg |
| Grootte | 640*280*550 mm |
| Type | HF-25AB/25A |
| Werkvermogen | 3*380v/415v/440v/480v 50-60hz |
| Het bereik van de werkspanning | 340-430V wisselstroom |
| Uitgangsvermogen | 25 kW |
| Inlaatstroom | 26A |
| Fluctuerende frequentie | 30-80 kHz |
| Timing (verwarmingstijd, vasthoudingstijd, koeltijd) | 1-99S |
| De doorstroming van koelwater | 0.15 Mpa 9L/min |
| Watertemperatuurbeschermingspunt | 40 graden. |
| Werkcyclus | 100% (40 graden kamertemperatuur) |
| Gewicht | Hoofdonderdelen: 42 kg Transformer: 21 kg |
| Grootte | Hoofdonderdelen:640*280*550mm Transformer: 450 x 250 x 380 mm |
| Type | HF-40AB |
| Werkvermogen | 3*380v/415v/440v/480v 50-60hz |
| Het bereik van de werkspanning | 340-430V wisselstroom |
| Uitgangsvermogen | 40 kW |
| Inlaatstroom | 40A |
| Fluctuerende frequentie | 30-80 kHz |
| Timing (verwarmingstijd, vasthoudingstijd, koelingstijd) | 1-99S |
| De doorstroming van koelwater | 0.15 Mpa 10L/min. |
| Watertemperatuurbeschermingspunt | 40 graden. |
| Werkcyclus | 100% (40 graden kamertemperatuur) |
| Gewicht | Hoofdonderdelen: 42 kg Transformer: 32 kg |
| Grootte | Hoofdonderdelen::640*280*550mm Transformer: 510*270*440mm |
| Type | HF-65AB |
| Werkvermogen | 3*380v/415v/440v/480v 50-60hz |
| Het bereik van de werkspanning | 340-430V wisselstroom |
| Uitgangsvermogen | 65 kW |
| Inlaatstroom | 60A |
| Fluctuerende frequentie | 30-80 kHz |
| Timing (verwarmingstijd, vasthoudingstijd, koelingstijd) | 1-99S |
| De doorstroming van koelwater | 0.15 Mpa 11L/min. |
| Watertemperatuurbeschermingspunt | 40 graden. |
| Werkcyclus | 100% (40 graden kamertemperatuur) |
| Gewicht | Hoofdonderdelen: 45 kg Transformer: 38 kg |
| Grootte | Hoofdonderdelen:640*350*550MM Transformer: 510*270*440MM |
| Type | HF-80AB |
| Werkvermogen | 3*380v/415v/440v/480v 50-60hz |
| Het bereik van de werkspanning | 340-430V wisselstroom |
| Uitgangsvermogen | 80 kW |
| Inlaatstroom | 75A |
| Fluctuerende frequentie | 30-80 kHz |
| Timing (verwarmingstijd, vasthoudingstijd, koelingstijd) | 1-99S |
| De doorstroming van koelwater | 0.15 Mpa 11L/min. |
| Watertemperatuurbeschermingspunt | 40 graden. |
| Werkcyclus | 100% (40 graden kamertemperatuur) |
| Gewicht | Hoofdonderdelen: 55 kg Transformer: 42 kg |
| Grootte | Hoofdonderdelen:640*350*550MM Transformer: 510*270*440MM |
| Type | HF-90AB |
| Werkvermogen | 3*380v/415v/440v/480v 50-60hz |
| Het bereik van de werkspanning | 340-430V wisselstroom |
| Uitgangsvermogen | 90 kW |
| Inlaatstroom | 90A |
| Fluctuerende frequentie | 30-80 kHz |
| Timing (verwarmingstijd, vasthoudingstijd, koelingstijd) | 1-99S |
| De doorstroming van koelwater | 0.15 Mpa 13L/min. |
| Watertemperatuurbeschermingspunt | 40 graden. |
| Werkcyclus | 100% (40 graden kamertemperatuur) |
| Gewicht | Hoofdonderdelen: 58 kg Transformer: 45 kg |
| Grootte | Hoofdonderdelen:640*350*550MM Transformer: 510*280*450MM |
| Type | HF-100AB |
| Werkvermogen | 3*380v/415v/440v/480v 50-60hz |
| Het bereik van de werkspanning | 340-430V wisselstroom |
| Uitgangsvermogen | 100 kW |
| Inlaatstroom | 100A |
| Fluctuerende frequentie | 30-80 kHz |
| Timing (verwarmingstijd, vasthoudingstijd, koelingstijd) | 1-99S |
| De doorstroming van koelwater | 0.15 Mpa 15L/min. |
| Watertemperatuurbeschermingspunt | 40 graden. |
| Werkcyclus | 100% (40 graden kamertemperatuur) |
| Gewicht | Hoofdonderdelen: 85 kg Transformer: 78 kg |
| Grootte | Hoofdstukken: 850*510*750MM Transformer: 580*345*520MM |