HFH-25KW/40KWÂ Handle type High Frequency Induction Heating Machine
1 Siemens IGBT-module en inverterende technologieën van de derde generatie zijn gebruikt; hogere betrouwbaarheid en lagere onderhoudskosten.
2 100% werkcyclus, continu werken is toegestaan bij maximaal vermogen.
3 weergave van het verwarmingsvermogen en de verwarmingsstroom en de oscillerende frequentie;
4- Ja.Eenvoudig te installeren, de installatie kan door een niet-professionele persoon zeer gemakkelijk worden uitgevoerd;
5- Ja.Lichte gewicht
6 Voordelen van het model met timer: het vermogen en de werktijd van de verwarmingsperiode en de vasthoudingsperiode kunnen respectievelijk vooraf worden ingesteld om een eenvoudige verwarmingscurve te realiseren,Dit model wordt voorgesteld voor batchproductie om de herhaalbaarheid te verbeteren.;
7Â - Ja.4.5M kabels verbinding met verwarmingskop kan het aan, het zal het vermogen niet verminderen, kan een werkstuk verwarmen dat normale spoel niet kan krijgen
| Type | HF-25KW/40KW |
| Werkkracht | 3380V ((415V,440V,480V) 5060HZ. |
| Het bereik van de werkspanning | 340V-430V ((370-480) V wisselstroom |
| Uitgangsvermogen | 25 kW/40 kW |
| Fluctuerende frequentie | 30-80KHZÂ Â |
| Maximale invoerstroom | 25A/ 38A |
| Tijdstip (Verwarmingstijd, vasthoudingstijd, koeltijd) | 1-99S |
| De doorstroming van koelwater | 0.08-0.16 Mpa 9L/Min. |
| Beschermingspunt voor de watertemperatuur | 40A.C. |
| Werkcyclus | 100%(40 graden kamertemperatuur) |
| Gewicht | 48 kg+5 kg |
| Grootte | 600*230*500 mm - Ja. |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
- Ja.
Voorverkoopservice:
1.de meest geschikte machine aan te bevelen aan klanten, volgens hun eisen.
2Onderzoek en advies.
3Ondersteuning van proefproeven.
4Uitzicht op onze fabriek.
In-sale service:
1De machine wordt strikt vervaardigd volgens de relevante technische normen.
2.Verdragen van de test volgens de relevante voorschriften voor de test van de uitrusting.
3.Strict controleren van de machine, vóór levering
4- Op tijd afleveren.
Service na verkoop:
1Garantietijd: binnen 18 maanden na levering, 12 maanden na ontvangst.
2.In de garantie zijn alle onderdelen gratis voor de klant, alle gebreken veroorzaakt door niet-kunstmatige redenen, alle kwaliteitsproblemen zoals ontwerp, productie of procedure,We zullen vervangende onderdelen leveren nadat we de fouten hebben ontdekt..
3Als er grote kwaliteitsproblemen optreden buiten de garantieperiode, sturen we onderhoud.
Een technicus die een bezoek aan de dienstverlening na het controleren met de klant en de kosten voor een gunstige prijs.
5We zullen de koper een levenslange kostprijs bieden met de materialen en onderdelen die worden gebruikt bij de werking van het systeem, het onderhoud van de apparatuur
6.De bovengenoemde zijn slechts de basis-na-verkoop service vereisten, zullen we meer beloften maken met betrekking tot kwaliteitsborging en operatiegarantie.
- Ja.
- Ja.