| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 2000 |
| Type | HF-25KW/40KW |
| Werkvermogen | 3×380V(415V,440V,480V) 50-60HZ |
| Bedrijfsspanningsbereik | 340V-430V(370-480)V AC |
| Uitgangsvermogen | 25KW/40KW |
| Fluctuerende Frequentie | 30-80KHZ |
| Max Ingangsstroom | 25A/38A |
| Timing (Verwarmen, Retentie, Koelen) | 1-99S |
| Koelwaterdebiet | 0.08-0.16 Mpa 9L/Min |
| Watertemperatuur Beveiliging | 40ºC |
| Inschakelduur | 100% (40°C kamertemperatuur) |
| Gewicht | 48Kg +5Kg |
| Afmetingen | 600×230×500mm |