| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 0.1 |
| Verpakkingsdetails: | houten kisten |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Type | HF-25AB/25A |
| Werkvermogen | 3*380v/415v/440v/480v 50-60hz |
| Het bereik van de werkspanning | 340-430V wisselstroom |
| Uitgangsvermogen | 25 kW |
| Inlaatstroom | 25A |
| Fluctuerende frequentie | 30-80 kHz |
| Timing (verwarmingstijd, vasthoudingstijd, koelingstijd) | 1-99S |
| De doorstroming van koelwater | 0.15 Mpa 9L/min |
| Watertemperatuurbeschermingspunt | 40 graden. |
| Werkcyclus | 100% (40 graden kamertemperatuur) |
| Gewicht | Hoofdonderdelen: 42 kg |
| Grootte | Hoofdonderdelen:640*280*550mm |