| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 600 |
| Type | HF-15AB/15A |
| Werkvermogen | 220V,230V,240V 50-60hz |
| Het bereik van de bedrijfsspanning | 200-260VAC |
| Uitgangsvermogen | 15KW |
| Ingangsstroom | 36A |
| Fluctuerende frequentie | 30-100khz |
| Timing (Verwarmingstijd, Retentietijd, Koeltijd) | 1-99S |
| De stroomsnelheid van koelwater | 0.15 Mpa 7.6L/Min |
| Beschermingspunt watertemperatuur | 40 graden Celsius |
| Inschakelduur | 100% (40 graden kamertemperatuur) |
| Gewicht | Hoofdunit: 35Kg |
| Afmetingen | Hoofdunit: 640*280*550mm |