| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 3000 |
| Â Type | DSP-35KW |
|  Werkvermogen |  3*380v/415v/440v/480v 50-60hz |
| Â Het bereik van de bedrijfsspanning | Â 340-430V AC |
| Â Uitgangsvermogen | Â 35KW |
| Â Ingangsstroom | Â 53A |
| Â Fluctuerende frequentie | 10-25khz |
| Â Timing | Â 1-9999S |
| Verwarmingssectie | Â 8 Secties |
|  Werkdiameter |  10-1500mm |
| Werktemperatuur | 0-600C |
| Â Bedrijfscyclus | Â 100% (40 graden kamertemperatuur) |
| Â Gewicht | Â 50KG |
| Â Afmetingen | 620*320*500MM |