| Â Type | DSP-60KW |
|  Werkvermogen |  3*380v/415v/440v/480v 50-60hz |
| Â Het bereik van de bedrijfsspanning | Â 340-430V AC |
| Â Uitgangsvermogen | Â 60KW |
| Â Ingangsstroom | Â 90A |
| Â Fluctuerende frequentie | 15-35khz |
| Â Timing (Verwarmingstijd, Bewaartijd, Koeltijd) | Â 1-9999S |
| Verwarmingssectie | Â 8 Secties |
| Â Beschermingspunt watertemperatuur | Â 40 graden Celsius |
| Â Bedrijfsduur | Â 100% (40 graden kamertemperatuur) |
| Â Gewicht | Â 100KG |
| Â Afmetingen | Â 600*800*830mm |