| Type | DSP-100 kW |
| Werkvermogen | 3*380v/415v/440v/480v 50-60hz |
| Het bereik van de werkspanning | 340-430V wisselstroom |
| Uitgangsvermogen | 100 kW |
| Inlaatstroom | 150A |
| Fluctuerende frequentie | 15-35khz |
| Timing (verwarmingstijd, vasthoudingstijd, koelingstijd) | 1-9999S |
| Verwarmingssectie | 8deeltjes |
| Watertemperatuurbeschermingspunt | 40 graden. |
| Werkcyclus | 100% (40 graden kamertemperatuur) |
| Gewicht | 185 kg |
| Grootte | 600*290*450mm 250*230*450mm |