| Tipe | DSP-35KW |
| ■ Werkkracht | 3*380v/415v/440v/480v 50-60hz |
| De bandbreedte van de werkspanning | Â 340-430V wisselstroom |
| Â Uitgangsvermogen | 35 kW |
| Invoerstroom | Â 53A |
| Â Fluctuerende frequentie | 15-35khz |
| Tijdstip (verwarmingstijd, retentietijd, koeltijd) | 1-9999S |
| Verwarmingssectie | 8deeltjes |
| Â Watertemperatuurbeschermingspunt | 40 graden. |
| De werkcyclus | 100% (40 graden kamertemperatuur) |
| Â Gewicht | 50 kg |
| Afmetingen | 620*320*500 mm |