| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 6000 |
| Type | UF-100KW |
| Werkvermogen | 3Ã380V(415V,440V,480V) |
| Het bereik van de bedrijfsspanning | 340-430v |
| Uitgangsvermogen | 100KW |
| Verwarmingsstroom | 23-230A |
| Fluctuerende frequentie  | 60-150KHZ   |
| Timing (Verwarmingstijd, Retentie tijd ) | 0.1-99.9S |
| De stroomsnelheid van koelwater  | >0.2Mpa >5L/min |
| Watertemperatuurbeschermingspunt  | 40ºC |
| Bedrijfsduur | 100%(40graden kamertemperatuur) |
| Gewicht | 50+40kg |
| Afmetingen | 75Ã40Ã84 cm 65Ã34Ã50 cm |