| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 1600 |
![]()
![]()
Parameter
| Model | UF-5KW |
| Inlaatspanning | 220VAC enkelfasig 50-60HZ |
| Inlaatstroom | 23A |
| Uitgangsvermogen | 5000 W |
| Min vermogen | > 40 W |
| Fluctuerende frequentie | 300-1500 Khz |
| Gewicht | Hoofd: 400 x 280 x 100 mm |
| Deel: 230 x 100 x 115 mm | |
| Nettogewicht | 10.8kg |
| Werkwijze | Volgende punt |
| Werkomgeving en temperatuur | Bijna geen stof, lager dan 40C in de deur |
| Koeling | Het water onder de 40 graden. |
- Ja.
■ kenmerken:
1Het maakt gebruik van de meest geavanceerde MOSFET, Siemens en met name de tweede generatie inversietechniek.
2. Het kan de stroomtijd bij verwarming aanpassen, de kwaliteit en herhaalbaarheid van de verwarming behouden en verbeteren, de technische werking voor de werknemer vooropstellen.
3Eenvoudige installatie, kan worden gebruikt zodra het is aangesloten op een enkele fase (220V) stroomvoorziening, inductie spoel evenals watervoorziening pijpleiding en stijgende pijpleiding.
4Het is klein in omvang en licht in gewicht, gemakkelijk te bedienen, je kunt het in een paar minuten leren, het is ook erg veilig.
5De verwarmingsefficiëntie is meer dan 95%, in vergelijking met vacuümbuis hoogfrequente apparatuur, kan het de stroom met ongeveer 70% besparen.
6De inductie spoel kan vrij ontmantelen en veranderen meer gemak. snelle verwarmingssnelheid en het kan verminderen werkstuk zal oxidatie en transmutatie
7 Alle digitale besturingssystemen voor het frontpaneel van de machine, het is gemakkelijker om andere compatibele machines samen te werken door middel van PLC.
- Ja.
Toepassing:
A. Lassen van grote en kleine tandwielen van zaagbladen van harde legering;
B. Lassen en gloeien van brillenframe en -toebehoren;
C. Lassen van sieraden, horloges en horloges;
D. Elektrische industrie (tin- en zilversoldering van fijne draden, diverse elektronische elementen);
H. Speelgoedindustrie (temperen voor windveer en dunne platen)
G. Lassen van snijgereedschappen en harden voor papierknipsels en schoenmessen;
E. Elektromechanische industrie (silver- en legeringslassen van fijne metaalverbindingen en tempering bij het afdoen van mini-motorschachten);
F. Draadindustrie (verlichting van draadmateriaal en plaatband);
- Ja.
Naverkoopservice:
1Garantieperiode: binnen 18 maanden na levering, 12 maanden na ontvangst.
2Binnen de garantie zijn alle onderdelen gratis voor de klant, eventuele fouten veroorzaakt door niet-kunstmatige reden, eventuele kwaliteitsproblemen zoals ontwerp,
Wij zullen u vervangende onderdelen leveren nadat wij de fouten hebben vastgesteld.
3Als er grote kwaliteitsproblemen optreden buiten de garantieperiode, sturen we onderhoud
Een technisch medewerker zal na overleg met de klant een behulpzame service verlenen en een gunstige prijs in rekening brengen.
5We zullen de koper een levenslange kostprijs bieden met de materialen en onderdelen die worden gebruikt bij de werking van het systeem, apparatuur
onderhoud.
6De bovengenoemde zijn slechts basisvereisten voor naverkoopservice, we zullen meer beloften doen met betrekking tot kwaliteitsborging en operationele garantie.![]()
![]()
![]()
- Ja.