| Type | UF-40KW |
| Werkvermogen | 3Ã380V(415V,440V,480V) |
| Het bereik van de bedrijfsspanning | 340-430v |
| Uitgangsvermogen | 40KW |
| Verwarmingsstroom | 10-100A |
| Fluctuerende frequentie  | 80-200KHZ   |
| Timing (Verwarmingstijd, Retentietijd ) | 0.1-99.9S |
| De stroomsnelheid van koelwater  | >0.2Mpa >5L/min |
| Watertemperatuurbeschermingspunt  | 40ºC |
| Bedrijfsduur | 100% (40 graden kamertemperatuur) |
| Gewicht | 50+32kg |
| Grootte | 60Ã35Ã52 cm 45Ã30Ã40 cm |