| Ingangsspanning | AC220VÂ 50HZ |
| Ingangsstroom | 23A |
| Uitgangsvermogen | 5000W |
| Minimaal vermogen | >40W |
| Fluctuerende frequentie | 1.5MHZ |
| Afmetingen | Hoofdunit: 430 x 280 x 90 mm |
| Onderdeel: 230 x 100 x 115 mm | |
| Nettogewicht | 10.8KG |
| Werkwijze | Continu |
| Werkomgeving en temperatuur | Bijna geen stof, binnen lager dan 40°C |
| Koeling | Water onder 40°C |
| Werkconditie | Uitgangsvermogen kan niet worden aangepast |