| Inlaatspanning | 3*380v,415v,440v,480v 50-60hz |
| Inlaatstroom | 3-28A |
| Maximaal vermogen | 10 kW |
| Vibratiefrequentie | 200-500 kHz |
| Afmeting | L 52 × W26 × H45 cm |
| Nettogewicht | 29 kg |
| Werkwijze | Ga door. |
| Werkomgeving en temperatuur | Bijna geen stof, lager dan 40C in de deur |
| Koeling | ≥ 0,2Mpa, ≥ 3L/min |
| Werkomstandigheden | Kan niet instellen uitgangsvermogen |