| Ingangsspanning | AC220VÂ 50HZ |
| Ingangsstroom | 23A |
| Uitgangsvermogen | 5000W |
| Minimaal vermogen | >40W |
| Fluctuerende frequentie | 1.5MHZ |
| Gewicht | Hoofdunit:430 x280 x90mm |
| Onderdeel:230 x 100 x 115 mm | |
| Nettogewicht | 10.8KG |
| Werkwijze | Continu |
| Werkomgeving en temperatuur | Bijna geen stof, lager dan 40C binnenshuis |
| Koeling | Het water onder 40C |
| Werkconditie | Kan het uitgangsvermogen niet aanpassen |