1- Ja.The integrated modular induction heating equipment manufactured by our company is the newest high-tech product formed by adopting the most advanced power electronic power devices and unique converter control technology in the world with reasonable structure design.
1) Deze apparatuur maakt gebruik van de digitale real-time high-speed-signaalprocessor voor digitale signaalverwerking (DSP) en de directe digitale frequentie-synthesizer voor DDS (Direct Digital Synthesizer).
2)Door gebruik te maken van geavanceerde digitale besturingstechnologie en digitale fasevergrendelde looptrackingtechnologie en computerbesturingstechnologie is de systeemstructuur veilig en betrouwbaar.stabiele prestaties en eenvoudige werking.
3)Geïmporteerde geïntegreerde schakelingen en vermogen modules worden gebruikt om automatische frequentietracking te realiseren.eenvoudige installatie, hoge betrouwbaarheid en niet gemakkelijk te beschadigen.
4) De verwarmingssnelheid is snel en het verwarmingsdoeltreffendheid is hoog.en het is gemakkelijk om de verwarmingskwaliteit en het stromend water te waarborgen.
5) Digitale visuele weergave van spanning, stroom, frequentie, vermogen, verwarmingstijd en warmtemperatuur enz.
6) Kan Voorspelbare vermogen, dat wil zeggen het vermogen kan met hoge nauwkeurigheid worden ingesteld voordat de verwarming wordt ingeschakeld.
7)Vriendelijke mens-machine interface:
De interactie tussen mens en computer kan op verschillende manieren plaatsvinden, zoals LED-indicator of digitaal buisdisplay, touchscreen-display en -besturing, tekst-schermdisplay,klanten kunnen naar eigen goeddunken kiezenHet is een van de meest bekwame apparaten voor het verwerken en vervaardigen van de elektrische apparatuur.
8) Hardware-isolatie-interface:
Het kan compatibel zijn met de bestaande PLC's op de markt en draagt bij tot de functionele transformatie van het bestaande PLC-systeem en de verdere uitbreiding van het automatiseringssysteem.
9) Interface voor communicatie op afstand:
10) Werkmodus: constante stroom of constant vermogen kan worden geselecteerd, uw toepassing zal constant vermogen werken beter zijn.
11) Het apparaat is uitgerust met een opvallende rode noodstopknop, die snel kan worden ingedrukt in geval van nood.
Stop de apparatuur onmiddellijk om beschermingsmaatregelen te treffen.
12) Een redelijke indeling van de interne onderdelen van de apparatuur;het hoofdbesturingscircuitbord is gecentraliseerd aan de zwakke kant om de storing van de sterke stroom aan de besturingscircuit te voorkomen en de nauwkeurigheid van de besturing te verbeteren.
13) Inductieverwarmingsmachine hebben afstandsbediening functie en aannemen digitale schakeling besturing, de stroomregeling kan worden ingesteld van 0% tot 100% resolutie.- Ja.| Tipe | DSP-160 kW |
| ■ Werkkracht | 3*380v/415v/440v/480v 50-60hz |
| De bandbreedte van de werkspanning | Â 340-430V wisselstroom |
| Â Uitgangsvermogen | 160 kW |
| Invoerstroom | 240A |
| Â Fluctuerende frequentie | 10-40 kHz |
| Tijdstip (verwarmingstijd, retentietijd, koeltijd) | 1-9999S |
| Â De doorstroming van koelwater | Â 0,15 Mpa 25L/Min |
| Â Watertemperatuurbeschermingspunt | 40 graden. |
| De werkcyclus | 100% (40 graden kamertemperatuur) |
| Â Gewicht | Deeltjes: 198 kg Transformer: 155 kg |
| Afmetingen | Hoofdonderdelen: 740*600*1400MM Transformer: 790*450*670MM |