| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 5200 |
CHINA produceren beste prijs van inductieverwarmingsapparatuur: Verscheidene metalen werkstukken: smeden, stempelen, extruderen, binden, verwarmen voor verwerking.![]()
![]()
![]()
- Ja.
Hoofdkenmerken:
1Infineon-module en inverteringstechnologieën van de derde generatie zijn gebruikt; hogere betrouwbaarheid en lagere onderhoudskosten.
2. 100% werkcyclus, continu werken is toegestaan bij maximaal vermogen.
3Eenvoudig te installeren, de installatie kan door een niet-professionele persoon zeer gemakkelijk worden gedaan;
4. Dubbel digitaal scherm, beter om de werkprestaties van de machine te weten!
5Energiebesparing tot 20-30% in vergelijking met SCR-machine.
6Diode-rectificatietechnologie.98.
7. Zwakke schakelaartechnologie en perfect beschermingssysteem ((Overhit, overstroom, onderspanning, overspanning, fasefout, gebrek aan water) verbeteren goede betrouwbaarheid.
- Ja.
 Parameter
| Type | SF-Y-100KW |
| Werkkracht | 380V/415V/440V/480V*3Fase 50-60HZ. |
| Werkspanning | 380-460VAC |
| Uitgangsvermogen | 100 kW |
| Inlaatstroom | 150A |
| Werkfrequentie | 8-25KHZ |
| De doorstroming van koelwater | > 0,1 Mpa 14 L/min |
| Watertemperatuurbeschermingspunt | 50 °C |
| Werkcyclus | 100% (40 graden kamertemperatuur) |
| Gewicht |
Hoofdstukken:135KGS Onderdelen voor transformatoren: 98 kg |
| Grootte |
Hoofdstuk: 830*500x1100 mm Transformer :640x360x590 mm |
- Ja.
Toepassing:
Verwarming (tempering en modulatie):
1- Groei van diverse producten van roestvrij staal, zoals roestvrij staalbakken, gegroeide en geëxtrudeerde blikken, gegroeide gevouwen randen, gegroeide wasbakken, roestvrijstaalbuizen, tafelgerei en bekers.
2. Verzilvering van diverse andere metalen werkstukken, zoals golfbalkoppen, golfbalsnoeren, koper slotjes, koperen onderdelen, kookmes handgreep, lemmet, aluminium pan, aluminium emmer,van aluminium en van diverse aluminiumproducten.
Verwarming (warm smeden, warm monteren en smelten):
1 Warm smeden heeft tot doel de werkstukken van een bepaalde temperatuur (verschillende materialen vereisen verschillende temperaturen) in andere vormen te vervaardigen door middel van smeden met behulp van een punchpress.met een gewicht van niet meer dan 50 kg, bijvoorbeeld: extruderen van horlogekast, horlogekloof, horlogehandvatsel, vorm accessoire, keuken- en tafelartikelen, kunstwerk, standaardonderdeel, bevestigingsstuk, vervaardigd mechanisch onderdeel, brons slot, klinknagel,met een breedte van niet meer dan 50 mm.
- Ja.
2.Hot fitting verwijst naar de verbinding van verschillende metalen of metalen met niet-metalen door middel van verwarming op basis van het principe van warme uitbreiding of warm smelten, bijvoorbeeldingebouwde las van koperen kern van computerradiator met aluminiumplaat en luidsprekernet, samengesteld uit staal en kunststof buis, afdichting van aluminiumfolie (tandpasta schil), motor rotor en afdichting van buisvormig elektrisch verwarmingselement.
- Ja.
3Het smelten heeft voornamelijk tot doel het metaal in vloeistof te smelten door gebruik te maken van de hoge temperatuur, die voornamelijk van toepassing is op het smelten van ijzer, staal, koper, aluminium, zink en verschillende edele metalen.
- Ja.
Voordeel
1Met de derde generatie Infineon IGBT.
2. DELIXI Air Switch
3Alle schroeven in onze machine zijn van roestvrij staal.
4Fasebrug (Duitsland IXYS)
5.• Watertemperatuur en waterdrukmeter in de machine,dubbele bescherming van de machine.
- Ja.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
- Ja.
- Ja.