| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 2000 |
| Type | SF-40KW |
| Werkvermogen | 3*380v/415v/440v/480v 50-60hz |
| Het bereik van de bedrijfsspanning | 340-430V AC |
| Uitgangsvermogen | 40KW |
| Ingangsstroom | 60A |
| Fluctuerende frequentie | 20-50khz |
| Timing (Verwarmingstijd, Retentietijd, Koeltijd) | 1-99S |
| De stroomsnelheid van koelwater | 0.15 Mpa 18L/Min |
| Beschermingspunt watertemperatuur | 40 graden Celsius |
| Inschakelduur | 100% (40 graden kamertemperatuur) |
| Gewicht | Hoofdunit: 53Kg Transformator: 51kg |
| Afmetingen | Hoofdunit: 600*350*600MM Transformator: 550*300*500MM |