| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 4000 |
| Â Type | SF-100AB |
|  Werkvermogen |  3*380v/415v/440v/480v 50-60hz |
| Â Het bereik van de bedrijfsspanning | Â 340-430V AC |
| Â Uitgangsvermogen | Â 100KW |
| Â Ingangsstroom | Â 150A |
| Â Fluctuerende frequentie | Â 20-50khz |
| Â Timing (Verwarmingstijd, Retentietijd, Afkoeltijd) | Â 1-99S |
| Â De stroomsnelheid van koelwater | Â 0.15 Mpa 22L/Min |
| Â Beschermingspunt watertemperatuur | Â 40graden Celsius |
| Â Inschakelduur | Â 100% (40graden kamertemperatuur) |
|  Gewicht |  Hoofdunit:150Kg   Transformator:105kg |
| Â Afmetingen | Hoofdunit:800*600*800MM Transformator: 650*450*600MM |