| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 2000 |
| Tipe | SF-40KW |
| ■ Werkkracht | 3*380v/415v/440v/480v 50-60hz |
| De bandbreedte van de werkspanning | Â 340-430V wisselstroom |
| Â Uitgangsvermogen | 40 kW |
| Invoerstroom | 60A |
| Â Fluctuerende frequentie | 20 - 50 kHz |
| Tijdstip (verwarmingstijd, retentietijd, koeltijd) | Â 1-99S |
| Â De doorstroming van koelwater | Â 0,15 Mpa 18L/min |
| Â Watertemperatuurbeschermingspunt | 40 graden. |
| De werkcyclus | 100% (40 graden kamertemperatuur) |
| Â Gewicht | De belangrijkste onderdelen: 53 kg Transformer: 51 kg |
| Afmetingen | Hoofdstukken: 600*350*600 mm Transformer: 550*300*500 mm |