| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 2000 |
| Â Type | SF-40KW |
|  Werkvermogen |  3*380v/415v/440v/480v 50-60hz |
| Â Het bereik van de bedrijfsspanning | Â 340-430V AC |
| Â Uitgangsvermogen | Â 40KW |
| Â Ingangsstroom | Â 60A |
| Â Fluctuerende frequentie | Â 20-50khz |
| Â Timing (Verwarmingstijd, Retentietijd, Koeltijd) | Â 1-99S |
| Â De stroomsnelheid van koelwater | Â 0.15 Mpa 18L/Min |
| Â Beschermingspunt watertemperatuur | Â 40 graden Celsius |
| Â Inschakelduur | Â 100% (40 graden kamertemperatuur) |
|  Gewicht |  Hoofdcomponenten:53Kg   Transformator:51kg |
| Â Grootte | Hoofdcomponenten:600*350*600MM Transformator: 550*300*500MM |