| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 2000 |
| Tipe | SF-40KW/60KW/80KW/100KW/120KW/160KW/200KW |
| ■ Werkkracht | 3*380v/415v/440v/480v 50-60hz |
| De bandbreedte van de werkspanning | Â 340-430V wisselstroom |
| Â Uitgangsvermogen | 40 kW/60 kW/80 kW/100 kW/120 kW/160 kW/200 kW |
| Invoerstroom | De in de bijlage bij Verordening (EG) nr. 1907/2006 bedoelde vergunningen zijn uitsluitend van toepassing op: |
| Â Fluctuerende frequentie | 20 - 50 kHz |
| Tijdstip (verwarmingstijd, retentietijd, koeltijd) | Â 1-99S |
| Â De doorstroming van koelwater | Â 0,15 Mpa 18L/min |
| Â Watertemperatuurbeschermingspunt | 40 graden. |
| De werkcyclus | 100% (40 graden kamertemperatuur) |