| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 1600 |
| Â Type | SF-25AB |
|  Werkvermogen |  3*380v/415v/440v/480v 50-60hz |
| Â Het bereik van de bedrijfsspanning | Â 340-430V AC |
| Â Uitgangsvermogen | Â 25KW |
| Â Ingangsstroom | Â 40A |
| Â Fluctuerende frequentie | Â 20-50khz |
|  Timing (Verwarmingstijd, Retentietijd, Koeltijd) |  1-99S 40cen Hoofdcomponenten:48Kg   Transformator |
|  De stroomsnelheid van Afmetingen koelwater |  0.15 Mpa 18L/Min |
| Â Beschermingspunt watertemperatuur | r:42kg temperatuur |
| Â Inschakelduur | Â 100% (40 graden kamertemperatuur) |
| Â Gewicht | |
| Hoofdcomponenten: 600*350*600MM Transformator: 550*300*500MM |