| Â Type | MF-80KW |
|  Werkvermogen |  3*380v/415v/440v/480v 50-60hz |
| Â Het bereik van de bedrijfsspanning | Â 340-430V AC |
| Â Uitgangsvermogen | Â 80KW |
| Â Ingangsstroom | Â 120A |
| Â Fluctuerende frequentie | Â 5-20khz |
| Â Timing (Verwarmingstijd, Retentietijd, Koeltijd) | Â 1-99S |
|  De stroomsnelheid van koelwater |  0.15 Mpa 18L/Min |
| Â Water temperatuur beveiligingspunt | Â 40 graden Celsius |
| Â Inschakelduur | Â 100% (40 graden kamertemperatuur) |
|  Gewicht |  Hoofdunit: 85Kg   Transformator: 75kg |
| Â Afmetingen | Hoofdunit: 700*400*820MM Transformator: 600*320*500MM |