| Type | SF-120AB |
| Werkvermogen | 3*380v/415v/440v/480v 50-60hz |
| Het bereik van de werkspanning | 340-430V wisselstroom |
| Uitgangsvermogen | 120 kW |
| Inlaatstroom | 180A |
| Fluctuerende frequentie | 20-50 kHz |
| Timing (verwarmingstijd, vasthoudingstijd, koelingstijd) | 1-99S |
| De doorstroming van koelwater | 0.15 Mpa 22L/min. |
| Watertemperatuurbeschermingspunt | 40 graden. |
| Werkcyclus | 100% (40 graden kamertemperatuur) |
| Gewicht | Hoofdonderdelen: 150 kg Transformer: 105 kg |
| Grootte | Hoofdonderdelen: 800*600*800MM Transformer: 650*450*600 mm |