1 De geïntegreerde modulaire inductieverwarmingapparatuur vervaardigd door ons bedrijf is het nieuwste hightech product, gevormd door de toepassing van de meest geavanceerde vermogenselektronica vermogenselektronica en unieke converterbesturingstechnologie ter wereld met een redelijk constructieontwerp.
1) Deze apparatuur maakt gebruik van de digitale signaalverwerking (DSP) digitale realtime snelle signaalprocessor en DDS (Direct Digital Synthesizer) directe digitale frequentiesynthesizer.
2) Met behulp van geavanceerde digitale besturingstechnologie en digitale fasevergrendelingslus-trackingtechnologie en computerbesturingstechnologie is de systeemstructuur veilig en betrouwbaar, met stabiele prestaties en eenvoudige bediening.
3) Geïmporteerde geïntegreerde schakelingen en vermogensmodules worden gebruikt om automatische frequentietracking te realiseren. Het heeft de kenmerken van een klein formaat, licht gewicht, hoge efficiëntie, energiebesparing, eenvoudige installatie, hoge betrouwbaarheid en niet gemakkelijk te beschadigen.
4) De verwarmingssnelheid is hoog en de verwarmingsefficiëntie is hoog. Het kan de verwarmingstemperatuur en -tijd gemakkelijk regelen, en het is gemakkelijk om de verwarmingskwaliteit en de stromende wateroperatie te garanderen.
5) Visuele digitale weergave van spanning, stroom, frequentie, vermogen, verwarmingstijd en verwarmingstemperatuur, enz.
6) Kan voorspelbaar vermogen, dat wil zeggen, het vermogen kan worden ingesteld voordat de verwarming wordt ingeschakeld, met hoge nauwkeurigheid. Deze functie is niet beschikbaar voor andere vergelijkbare producten op de markt.
7) Gebruiksvriendelijke mens-machine-interface:
Mens-computerinteractie kan op verschillende manieren worden gekozen, zoals LED-indicator of digitale buisweergave, touchscreenweergave en -besturing, tekstschermweergave, klanten kunnen naar believen kiezen op basis van hun behoeften; van de realisatie van functies en bedieningsinstellingen, omvat het het traditionele mechanische knoppenpaneel, waardoor de bediening en het onderhoud eenvoudiger, intuïtiever en handiger worden;
8). Hardware-isolatie-interface:
Het kan compatibel zijn met de bestaande PLC's op de markt en is bevorderlijk voor de functionele transformatie van het bestaande PLC-systeem en de verdere uitbreiding van het automatiseringssysteem.
9). Externe communicatie-interface:
10) Werkingsmodus: Constante stroom of constant vermogen kan worden geselecteerd, uw toepassing zal beter werken met constant vermogen.
11) Het apparaat is uitgerust met een opvallende rode noodstopknop, die snel kan worden ingedrukt bij een noodsituatie.
Stop het apparaat onmiddellijk om beschermende maatregelen te treffen.
12). Redelijke indeling van de interne componenten van de apparatuur, de hoofdregelcircuitkaart is gecentraliseerd aan de zwakke kant om de interferentie van de sterke stroom met het regelcircuit te voorkomen en de regelnauwkeurigheid te verbeteren.
13) Inductieverwarming Machine heeft afstandsbedieningsfunctie en maakt gebruik van digitale circuitbesturing, vermogensregeling kan worden aangepast van 0% tot 100% resolutie en een digitale PID-temperatuurregelmodule kan worden geconfigureerd om de doeltemperatuur van het werkstuk in te stellen (infrarood temperatuurmeting of thermocouple temperatuurmeting) automatisch. De nauwkeurigheid van de temperatuurregeling is + 1'C voor vermogensregeling tijdens het verwarmingsproces.| Type | DSP-100KW |
| Werkvermogen | 3*380v/415v/440v/480v 50-60hz |
| Het bereik van de bedrijfsspanning | 340-430V AC |
| Uitgangsvermogen | 100KW |
| Ingangsstroom | 150A |
| Fluctuerende frequentie | 10-40khz |
| Timing (Verwarmingstijd, Retentietijd, Koeltijd) | 1-9999S |
| De stroomsnelheid van koelwater | 0.15 Mpa 25L/Min |
| Water temperatuur beveiligingspunt | 40 graden Celsius |
| Bedrijfsduur | 100% (40 graden kamertemperatuur) |
| Gewicht | Hoofd onderdelen:138Kg Transformator:80kg |
| Afmetingen | Hoofd onderdelen:740*600*1200MM Transformator: 520*450*670MM |