| Tipe | MF-120KW |
| ■ Werkkracht | 3*380v/415v/440v/480v 50-60hz |
| De bandbreedte van de werkspanning | Â 340-430V wisselstroom |
| Â Uitgangsvermogen | 120 kW |
| Invoerstroom | Â 180A |
| Â Fluctuerende frequentie | Â 5-20khz |
| Tijdstip (verwarmingstijd, retentietijd, koeltijd) | Â 1-99S |
| Â De doorstroming van koelwater | Â 0,15 Mpa 25L/Min |
| Â Watertemperatuurbeschermingspunt | 40 graden. |
| De werkcyclus | 100% (40 graden kamertemperatuur) |
| Â Gewicht | De belangrijkste onderdelen: 120 kg Transformer: 95 kg |
| Afmetingen | Hoofdonderdelen: 800*600*800MM Transformer: 650*450*600 mm |