1 Het voorpaneel maakt gebruik van het LCD-aanraakscherm, knoppen en aan/uit-schakelaar, allemaal digitaal display, kan schakelsignaal (elektrisch frequent signaal) gebruiken om de machine te starten en te stoppen, en het vermogen regelen via PLC.
De visuele mens-machine-interface zorgt ervoor dat de operator zich intiemer en intuïtiever voelt. Vanwege de overvloedige industriële interfaces heeft het een sterkere en flexibelere matchingmogelijkheid met robots, diverse automatiseringsapparatuur en afstandsbediening (onbemande) apparaten.
2 Inductieverwarming Machine heeft een afstandsbedieningsfunctie en maakt gebruik van digitale circuitbesturing, de vermogensregeling kan worden aangepast van 0% tot 100% resolutie en een digitale PID-temperatuurregelmodule kan worden geconfigureerd om de doeltemperatuur van het werkstuk (infrarood temperatuurmeting of thermocouple temperatuurmeting) automatisch in te stellen. De nauwkeurigheid van de temperatuurregeling is + 1'C voor vermogensregeling in het verwarmingsproces.
3 Er zijn 5 werkmodi, handmatig, timer, temperatuur, constante temperatuur, sectieverwarmingsmodel.
1) Handmatig, Aan en stop in de schakelaar
2) Timer, instellen van de verwarmingstijd, na het bereiken van de verwarmingstijd, dan stoppen. Vaste temperatuur: Stel de verwarmingstemperatuur in die we nodig hebben, wanneer de temperatuur die we nodig hebben is bereikt, stop dan de machine.
3) Constante temperatuur: Pas het verwarmingsvermogen automatisch aan om dezelfde temperatuur voor het werkstuk te behouden.
4) Sectieverwarmingsmodel, er zijn 8 (S1-S8) opties, elke sectie kan het verwarmingsvermogen, de timer, de temperatuur of de constante temperatuur instellen, temperatuur of constante temperatuur kan slechts één worden gekozen. Vermogen als 0 betekent geen noodzaak om te verwarmen, plaats de parameter die u wilt instellen, als u die functie niet kiest, wordt "--" weergegeven
5) Er zijn 9 (P1-P9) programma's, die 9 verschillende werkstukken in de machine kunnen onthouden, en programma's selecteren door op P (P1-P9) te klikken. Kan veel tijd besparen als u veel werkstukken op één machine heeft, u kunt de programma's (P1-P9) kiezen voor snel werken.4 Infrarood thermometer kan als optie
Â
Â|  Werkvermogen |  3*380v/415v/440v/480v 50-60hz |
| Â Het bereik van de bedrijfsspanning | Â 340-430V AC |
| Â Uitgangsvermogen | Â 60KW |
| Â Ingangsstroom | Â 90A |
| Â Fluctuerende frequentie | Â 20-50khz |
| Â Timing (Verwarmingstijd, Retentietijd, Koeltijd) | Â 0.1-9999S |
| Â De stroomsnelheid van koelwater | Â 0.2Mpa 9L/Min |
| Â Water temperatuur beveiligingspunt | Â 40 graden Celsius |
| Â Inschakelduur | Â 100% (40 graden kamertemperatuur) |
|  Gewicht |  Hoofdunit:58Kg   Transformator:55kg |
| Â Afmetingen | Hoofdunit:675*325*650MM |
| Transformator: 530*300*475MM | Verpakking: Pre-sale service: |