1 De door ons bedrijf vervaardigde geïntegreerde modulaire inductieverwarmingapparatuur is het nieuwste hightechproduct, gevormd door de toepassing van de meest geavanceerde vermogenselektronica-vermogensapparaten en unieke converterbesturingstechnologie ter wereld met een redelijk constructieontwerp.
1) Deze apparatuur maakt gebruik van de digitale signaalverwerking (DSP) digitale realtime hogesnelheidssignaalprocessor en DDS (Direct Digital Synthesizer) directe digitale frequentiesynthesizer.
2) Met behulp van geavanceerde digitale besturingstechnologie en digitale fasevergrendelingslus-trackingtechnologie en computerbesturingstechnologie is de systeemstructuur veilig en betrouwbaar, met stabiele prestaties en eenvoudige bediening.
3) Geïmporteerde geïntegreerde schakelingen en vermogensmodules worden gebruikt om automatische frequentietracking te realiseren. Het heeft de kenmerken van kleine afmetingen, licht gewicht, hoge efficiëntie, energiebesparing, eenvoudige installatie, hoge betrouwbaarheid en niet gemakkelijk te beschadigen.
4) De verwarmingssnelheid is hoog en de verwarmingsefficiëntie is hoog. Het kan de verwarmingstemperatuur en -tijd gemakkelijk regelen, en het is gemakkelijk om de verwarmingskwaliteit en de stromende wateroperatie te garanderen.
5) Visuele digitale weergave van spanning, stroom, frequentie, vermogen, verwarmingstijd en verwarmingstemperatuur, etc.
6) Kan voorspelbaar vermogen, dat wil zeggen, het vermogen kan worden ingesteld voordat de verwarming wordt ingeschakeld, met hoge nauwkeurigheid. Deze functie is niet beschikbaar voor andere vergelijkbare producten op de markt.
7) Gebruiksvriendelijke man-machine interface:
Mens-computer interactie kan een verscheidenheid aan manieren kiezen, zoals LED-indicator of digitale buisweergave, touchscreen weergave en bediening, tekstscherm weergave, klanten kunnen naar believen kiezen op basis van hun behoeften; vanuit de realisatie van functies en bedieningsinstellingen omvat het het traditionele mechanische knoppenpaneel, waardoor de bediening en het onderhoud gemakkelijker, intuïtiever en handiger worden;
8). Hardware-isolatie-interface:
Het kan compatibel zijn met de bestaande PLC op de markt en is bevorderlijk voor de functionele transformatie van het bestaande PLC-systeem en de verdere uitbreiding van het automatiseringssysteem.
9). Externe communicatie-interface:
10) Werkingsmodus: Constante stroom of constant vermogen kan worden geselecteerd, uw toepassing zal constant vermogen werken beter zijn.
11) Het apparaat is uitgerust met een opvallende rode noodstopknop, die snel kan worden ingedrukt bij een noodgeval.
Stop het apparaat onmiddellijk om beschermende maatregelen te treffen.
12). Redelijke lay-out van de interne componenten van het apparaat, de hoofdregelcircuitkaart is gecentraliseerd aan de zwakke kant om de interferentie van de sterke stroom met het regelcircuit te voorkomen en de regelnauwkeurigheid te verbeteren.
13) Inductieverwarming Machine heeft afstandsbedieningsfunctie en maakt gebruik van digitale circuitbesturing, vermogensregeling kan worden aangepast van 0% tot 100% resolutie en een digitale PID-temperatuurregelmodule kan worden geconfigureerd om de doeltemperatuur van het werkstuk in te stellen (infrarood temperatuurmeting of thermocouple temperatuurmeting) automatisch. De nauwkeurigheid van de temperatuurregeling is + 1'C voor vermogensregeling tijdens het verwarmingsproces.| Type | DSP-200KW |
| Werkvermogen | 3*380v/415v/440v/480v 50-60hz |
| Het bereik van de bedrijfsspanning | 340-430V AC |
| Uitgangsvermogen | 120KW |
| Ingangsstroom | 180A |
| Fluctuerende frequentie | 10-40khz |
| Timing (Verwarmingstijd, Houdtijd, Koeltijd) | 1-9999S |
| De stroomsnelheid van koelwater | 0.15 Mpa 25L/Min |
| Water temperatuur beveiligingspunt | 40 graden Celsius |
| Bedrijfsduur | 100% (40 graden kamertemperatuur) |
| Gewicht | Hoofd onderdelen:138Kg Transformator:80kg |
| Afmetingen | Hoofd onderdelen:740*600*1200MM Transformator: 520*450*670MM |