| Tipe | SF-200 kW |
| ■ Werkkracht | 3*380v/415v/440v/480v 50-60hz |
| De bandbreedte van de werkspanning | Â 340-430V wisselstroom |
| Â Uitgangsvermogen | 200 kW |
| Invoerstroom | 300A |
| Â Fluctuerende frequentie | 15 - 50 kHz |
| Tijdstip (verwarmingstijd, retentietijd, koeltijd) | Â 1-99S |
| Â De doorstroming van koelwater | Â 0,15 Mpa 25L/Min |
| Â Watertemperatuurbeschermingspunt | 40 graden. |
| De werkcyclus | 100% (40 graden kamertemperatuur) |
| Â Gewicht | De belangrijkste onderdelen: 208 kg Transformer: 155 kg |
| Afmetingen | Hoofdstukken: 700*800*1250MM Transformer: 520*450*600 mm |
In-sale service:
1De machine wordt strikt vervaardigd volgens de relevante technische normen.
2.Verdragen van de test volgens de relevante voorschriften voor de test van de uitrusting.
3.Strict controleren van de machine, vóór levering
4- Op tijd afleveren.
Service na verkoop:
1Garantietijd: binnen 18 maanden na levering, 12 maanden na ontvangst.
2.In de garantie zijn alle onderdelen gratis voor de klant, alle gebreken veroorzaakt door niet-kunstmatige redenen, alle kwaliteitsproblemen zoals ontwerp, productie of procedure,We zullen vervangende onderdelen leveren nadat we de fouten hebben ontdekt..
3Als er grote kwaliteitsproblemen optreden buiten de garantieperiode, sturen we onderhoud.
Een technicus die een bezoek aan de dienstverlening na het controleren met de klant en de kosten voor een gunstige prijs.
5We zullen de koper een levenslange kostprijs bieden voor de materialen en onderdelen die worden gebruikt bij de werking van het systeem, het onderhoud van de apparatuur.
6.De bovengenoemde zijn slechts de basis-na-verkoop service vereisten, zullen we meer beloften maken met betrekking tot kwaliteitsborging en operatiegarantie.