| Â Type | SF-300KW |
|  Werkvermogen |  3*380v/415v/440v/480v 50-60hz |
| Â Het bereik van de bedrijfsspanning | Â 340-430V AC |
| Â Uitgangsvermogen | Â 300KW |
| Â Ingangsstroom | Â 450A |
| Â Fluctuerende frequentie | Â 20-50khz |
| Â Timing (Verwarmingstijd, Retentietijd, Afkoeltijd) | Â 1-99S |
| Â De stroomsnelheid van koelwater | Â 0.15 Mpa 25L/Min |
| Â Beschermingspunt watertemperatuur | Â 40graden Celsius |
| Â Inschakelduur | Â 100% (40graden kamertemperatuur) |
|  Gewicht |  Hoofdunit:208Kg   Transformator:155kg |
| Â Afmetingen | Hoofdunit:700*800*1250MM Transformator: 520*450*600MM |
In-verkoop service:
1. Strikt de machine produceren, volgens relevante technische normen.
2. Testdraaien uitvoeren, volgens de relevante regelgevingen voor testdraaien van apparatuur.
3. De machine strikt controleren vóór levering
4. Levering op tijd.
Na-verkoop service:
1. Garantietijd: Binnen 18 maanden vanaf de leverdatum, 12 maanden vanaf de ontvangstdatum.
2. Binnen de garantie zijn alle onderdelen gratis voor de klant, elk defect veroorzaakt door niet-kunstmatige redenen, elk kwaliteitsprobleem zoals ontwerp, fabricage of procedure voorkomt, zullen wij vervangende onderdelen leveren na het detecteren van de defecten.
3. Als er grote kwaliteitsproblemen optreden buiten de garantieperiode, sturen wij een onderhoudstechnicus om een bezoekservice te verlenen na overleg met de klant en tegen een gunstige prijs in rekening te brengen.Â
5. Wij zullen een levenslange kostprijs leveren aan de koper met de materialen en reserveonderdelen die gebruikt worden bij de systeembetjening en het onderhoud van de apparatuur.
6. Het bovengenoemde zijn slechts basiseisen voor na-verkoopservice, wij zullen meer beloften doen met betrekking tot kwaliteitsborging en operationele garantie.
Â