| Â Type | SF-120KW |
|  Werkvermogen |  3*380v/415v/440v/480v 50-60hz |
| Â Het bereik van de bedrijfsspanning | Â 340-430V AC |
| Â Uitgangsvermogen | Â 120KW |
| Â Ingangsstroom | Â 180A |
| Â Fluctuerende frequentie | Â 20-50khz |
| Â Timing (Verwarmingstijd, Retentietijd, Koeltijd) | Â 1-99S |
| Â De stroomsnelheid van koelwater | Â 0.15 Mpa 25L/Min |
| Â Water temperatuur beveiligingspunt | Â 40 graden Celsius |
| Â Inschakelduur | Â 100% (40 graden kamertemperatuur) |
|  Gewicht |  Hoofdcomponenten:120Kg   Transformator:95kg |
| Â Afmetingen | Hoofdcomponenten:800*600*800MM Transformator: 650*450*600MM |