| MOQ: | 1 |
| Type | DSP-25KW |
| Werkkracht | 3380V ((415V,440V,480V) 5060HZ. |
| Het bereik van de werkspanning | 340V-430V ((370-480) V wisselstroom |
| Uitgangsvermogen | 25 kW |
| Fluctuerende frequentie | 30-80KHZÂ Â |
| Maximale invoerstroom | 25A-32A |
| Tijdstip (Verwarmingstijd, vasthoudingstijd, koeltijd) | 1-99S |
| De doorstroming van koelwater | 0.08-0.16 Mpa 9L/Min. |
| Beschermingspunt voor de watertemperatuur | 40A.C. |
| Werkcyclus | 100%(40 graden kamertemperatuur) |
| Gewicht | 85 kg+6 kg |